Integrācijas ABC - 3


14.10.2020.

Aicinām projekta dalībniekus uz Turaidas muzejrezervātu

Lai tuvāk iepazītu Latvijas dabu, vēsturi un gadskārtu tradīcijām, sestdien, 2020. gada 24. oktobrī, trešo valstu valstspiederīgie tiek aicināti uz Turaidas muzejrezervātu, kas ir viens no Latvijas visapmeklētākajiem muzejiem.

Klātesošie varēs doties ekskursijās gidu pavadībā un tuvāk iepazīt Gaujas lībiešu lomu Latvijas kultūrvēsturē, apskatīt Turaidas viduslaiku pili, Turaidas muižu, Tautasdziesmu parku - Dainu kalnu un Dziesmu dārzu. Būs arī iespēja interaktīvi izzināt latviskās gadskārtu tradīcijas. Ekskursijas notiks krievu un angļu valodās.

Dalībai ekskursijā pieteikties aicinām tikai projekta dalībniekus! Dalība ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Piedalīties varēs tikai pie reģionu koordinatoriem pieteikušies interesenti.

Pieteikšanās un plašāka informācija:
Rīga
Ramils Kadirovs - e-pasts versante@gmail.com, tālrunis 26705808,
Santa Lāma - e-pasts laama.santa@gmail.com, tālrunis 25884776

Rēzekne
Marija Zeltiņa - e-pasts domu.biedri@inbox.lv, 29414010,

Jelgava
Linda Vovere - e-pasts linda.vovere@inbox.lv, tālrunis 29433212

Liepāja
Līga Krēsliņa - e-pasts ligad@inbox.lv, tālrunis: 28452124

Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01

Papildu informācijai:

Lauma Celma
T. 29822258
E. celma.lauma@gmail.com
https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
https://twitter.com/sadarbibasplatf


07.10.2020.

Rīgā notiks Starptautiskais Tautu draudzības festivāls

Sestdien, 2020. gada 17. oktobrī no plkst. 12.00 līdz 16.00, Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, (Lomonosova ielā 4, Rīgā) norisināsies Starptautiskais Tautu draudzības festivāls. To apmeklēt aicināti visi, kam interesē un tuva Austrumu kultūra - četru stundu garumā paredzēta krāšņa un daudzveidīga programma.

Festivāla ieskaņā, no plkst. 12.00 līdz 13.00, apmeklētāji aicināti vērot turku ebru mākslinieku paraugdemonstrējumus un piedalīties meistarklasēs, zīmējot un gleznojot uz ūdens virsmas.

Plkst.13.00 sāksies krāšņs koncerts, kas veidots kā dažādu tautu kultūras vērtību parāde. Dziesmas un dejas - līdzīgas un atšķirīgas - ļaus apjaust būtisko, kas caurvij ikvienas tautas kultūru un tradīcijas. Koncertā piedalīsies dažādu tautu pārstāvji - tatāri, baškīri, jakuti, turki, gruzīni, kabardīniešī, ebreji, latvieši, igauņi, kazaki, indieši un citi, iepazīstinot apmeklētājus ar savai tautai raksturīgajām melodijām un deju soļiem. Skanēs gan tautas, gan modernā mūzika, uzstāsies deju kolektīvi un individuālie mākslinieki. Koncertu papildinās izzinoši konkursi, kuros ikviens varēs pārbaudīt savas zināšanas par ģeogrāfiju, vēsturi, kultūru un iegūt gardu pārsteiguma balviņu.

Festivāla noslēgumā - plkst.15.00 klātesošie varēs ļauties garšu burvībai - degustēt nacionālo virtuvju pārsteigumus.

Visa pasākuma gaitā būs skatāmi daudzveidīgi tautu tautastērpi un pieejamas meistarklases, kurās varēs tuvāk iepazīt dažādu tautu kultūru, tradīcijas un amatniecību. Pasākuma laikā būs skatāma arī Tautas lietišķās mākslas studijas "Rīdze" (vadītājs Māris Maniņš) izstāde.

Paralēli kultūras programmai Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki aicināti izmantot iespēju un saņemt bezmaksas konsultācijas par sociāliem un juridiskiem jautājumiem no profesionāliem juristiem - Informācijas centra imigrantiem konsultantiem.

Pasākums ir bezmaksas! Laipni aicināti visi interesenti!

Festivālu atbalsta Baltijas Starptautiskā akadēmija, tā rīkošanā, norisēs un informācijas izplatīšanā iesaistītas Rīgas augstskolas un studentu pašpārvaldes.

Starptautiskais Tautu draudzības festivāls ir projekta "Integrācijas ABC -3" pasākums. Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

Papildu informācijai:

Lauma Celma
T. 29822258
E. celma.lauma@gmail.com
https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
https://twitter.com/sadarbibasplatf


29.09.2020.

2. oktobrī aicina uz sarunu vakaru "Kultūru šarms" Jelgavā

Piektdien, 2. oktobrī, plkst. 17.00 ietvaros Jelgavas pilsētas administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Jelgavā, Skolotāju ielā 8) noritēs sarunu vakars "Kultūru šarms", kurā aicināti piedalīties Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji. Šajā vakarā varēs iepazīt Ķīnas kultūru un apgūt vienu no senākajām ķīniešu paražām - tējas dzeršanas mākslu.

Pasākums noritēs aptuveni 3 stundas un tiks sadalīts 2 daļās. Pirmajā daļā pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar Ķīnas kultūru, vēsturi un, varbūt, pat izgatavot sev kādu piemiņas velti no šī pasākuma. Otrajā pasākuma daļā noritēs ķīniešu tējas dzeršanas mākslas meistarklase, kur tēju būs iespējams baudīt no īstas Ķīnas servīzes.

Pasākums tiek rīkots ar mērķi palīdzēt integrēties latviskajā vidē imigrantiem un, savukārt, vietējiem iedzīvotājiem sniegt iespēju iepazīt jauniebraucējus, atklāt citu kultūru spilgtākās iezīmes un arī slēptās, neredzamās kultūras šķautnes, kas kā izziņas informācija palīdzētu savstarpējos integrācijas procesos. Šāda saruna vakara uzdevums ir arī nodrošināt savstarpēju izpratni, starpkultūru dialoga veidošanos, veicināt jauniebraucēju vidū latviešu valodas apguvi un lietošanu publiskajā telpā.

Pasākums noritēs angļu un latviešu valodās. Pasākums ir bezmaksas!

Pasākuma dalībnieku reģistrācija tiek veikta pieteikšanās secībā, ievērojot vienlīdzības principus, un, to pārtraucot, tiklīdz ir sasniegts plānotais dalībnieku skaits. Dalību pasākumā lūgums pieteikt pa tālruni 29433212.

Sarunu vakars "Kultūru šarms" ir projekta "Integrācijas ABC - 3" pasākums. Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

Papildu informācijai:

Lauma Celma
T. 29822258
E. celma.lauma@gmail.com
https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
https://twitter.com/sadarbibasplatf


27.07.2020.

31.jūlijā aicinām uz radošo nodarbību "Vasaras mistērija"

Vasaras otrā mēneša izskaņā - piektdien, 2020. gada 31.jūlijā plkst.16.30, Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji laipni aicināti apmeklēt radošo nodarbību "Vasaras mistērija". Tā notiks Rīgā, Pērses ielā 9/11, (durvju kods 10) 4.stāvā.

Aizraujošā nodarbībā dalībniekiem būs iespēja veidot krāšņas kolāžas, izmantojot dažādas dekorēšanas tehnikas - dekupāžu, izšūšanu ar pērlītēm, zīmēšanu un citas. Vienā darbā varēs izmantot dažādus materiālus, ļaujot vaļu fantāzijai. Kolāžu varēs papildināt arī ar sapņu ķērāju, kurā noķert savas skaistākās vasaras atmiņas.

Dalība bez maksas.

Laipni aicinām pieteikties! Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās darbnīcai un plašāka informācija: tālr. 26599060 vai e-pasts laama.santa@gmail.com.

Radošā nodarbība "Vasaras mistērija" ir projekta "Integrācijas ABC - 3" pasākums, kurā Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki var piedalīties, lai tuvāk iepazītu latviešus, Latvijas kultūru un sabiedrību. Dalībnieku pozitīvas atsauksmes jau izpelnījušās iepriekš rīkotās dekupāžas un pērļošanas nodarbības.

Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.


27.07.2020.

Starpkultūru pasākumā 7. augustā aicinām izzināt Māru latviešu folklorā un mitoloģijā

Piektdien, 2020. gada 7. augustā plkst.16.00 Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji laipni aicināti uz otro starpkultūru pasākumu, kurā varēs iepazīt vienu no nozīmīgām dievībām latviešu mitoloģijā - Māru. Pasākums notiks Rīgā, Pērses ielā 9/11, (durvju kods 10) 4.stāvā.

Pasākumu vadīs Katlakalna folkloras kopas "Rāmupe" dalībnieces. Par pasākuma saturu stāsta "Rāmupe" dalībniece Gunta Saule: "Mēs jau allaž domājam par savu zemes esību, par savu dzīvi šeit un tagad. Par tās saistību ar dabu. Par katra atsevišķā cilvēka saistību ar dabu, jo mēs pārtiekam no dabas - mūsu pārtika ir dabas izcelsmes.

Augusts dabā un lauku dzīvē ir īpašs, jo tas jau parāda, kāda ir raža - mēs jau varam nojaust, cik dāsna saule, lietus un citi dabas apstākļi ir mums bijuši. Senatnē, kad ļaudis bija daudz vairāk atkarīgi tieši no tā, kas izaug pašu laukos un tīrumos, dievības, kuras bija izvelētas par cilvēka atbalstu un spēka avotu, bija ļoti svarīgas. Mūsu, latviešu, mītiskajā un garīgajā pasaules tvērumā par dabas māti mēs varam dēvēt Māru. Mūsu vieliskās pasaules pārvaldnieci. Māra gādā par mūsu dzīvību un veselību. Un par dabas dzīvību un veselību. Mārai ir viņas gotiņas un viņas labības lauki. Taču Mārai pieder arī meži, pļavas, krūmi, jūra, upes, ceļi un viss, ko ar mēs ikdienā esam saistīti. Mūsu nodarbībā runāsim un dziedāsim par Māru un iepazīsimies ar viņas pasauli."

Lai gūtu ieskatu citu tautu tradīcijās un kultūras iezīmēs, pasākuma gaitā Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki tiks aicināti iepazīstināt ar līdzīgām dievībām, to godināšanu savā zemē un valstī vai izstāstīt kādu savas tautas teiku, teicienu, ticējumu vai nodziedāt dziesmu.

Dalība bez maksas.

Laipni aicinām pieteikties! Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās pasākumam un plašāka informācija: tālr. 26599060 vai e-pasts laama.santa@gmail.com.

Pasākums ir viens no starpkultūru aktivitāšu cikla projektā "Integrācijas ABC - 3". Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

23.07.2020.

Aicina Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus uz interešu un koprades pasākumiem Rēzeknē

Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku iekļaušanos sabiedrībā, projekta "Integrācijas ABC - 3" ietvaros trešo valstu valstspiederīgie un arī vietējās sabiedrības pārstāvji mīļi gaidīti uz kopīgiem interešu un koprades pasākumiem Latgalē - Rēzeknē. Jūlija beigās un augustā gaidāma virkne pasākumu ciklā "Tiekamies pie tējas tases", iepazīstot latviešu un citu tautu kultūru un tradīcijas kopā ar folkloras draugu kopu "Vīteri" un tās vadītāju Sandru Stari.

Pasākumos īpaša uzmanība būs veltīta tējai - dzērienam, ko dzer visā pasaulē. Tomēr dažādām tautām ir gan līdzīgas, gan atšķirīgas tējas dzeršanas tradīcijas un ieražas. Apmeklētājiem 5 tējas pēcpusdienās būs iespēja ielūkoties dažu tautu paradumos un tradīcijās - gan tējas gatavošanā un dzeršanā, gan kultūru raksturojošās vērtībās. Katrā tikšanās reizē būs stāstījums, sekos praktiskas nodarbības, kā arī - kopīga dziedāšana un iešana rotaļās.

Pasākumu cikla "Tiekamies pie tējas tases" programma:

 • 29. jūlijā - "Gadskārtu tradīcijas Latvijā, galda dziesmas un tēja latviešu gaumē";
 • 3. augustā - "Galda dziesmas latgaliski, tējas dzeršana kopā ar zāļu sievu Rozāliju Mežatuču, ugunspuķes fermentēta tēja, "Latgales zelts"";
 • 10. augustā - "Galda dziesmas un tēja indiešu gaumē";
 • 17. augustā - "Galda dziesmas un tēja slāvu - ukraiņu, krievu, baltkrievu tradīcijās";
 • 24. augustā - "Galda dziesmas un tēja poļu tradīciju skatījumā, rotaļas un dejas";

  Visi pasākumi norisināsies Rēzeknes teātra "Joriks" telpās, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 97, sākums - plkst.16.00.

  29. jūlijā notiks vēl kāds īpašs pasākums - plkst. 15.30 teātra "Joriks" telpās tiks atklāta gleznošanas plenēra nodarbībās radīto darbu izstāde. Gleznošanas plenērā projekta "Integrācijas ABC - 3" dalībnieki kopīgi apguva un pilnveidoja zīmēšanas un gleznošanas prasmes. Tagad šī izstāde būs skatāma plašākai auditorijai.

  Pasākumiem aicinām iepriekš pieteikties! Dalībnieku reģistrācija pasākumiem tiks veikta pieteikšanās secībā. Ieeja - bezmaksas.

  Pieteikšanās pasākumiem un plašāka informācija: Marija Dubicka, tālrunis 29414010,

  e-pasts domu.biedri@inbox.lv

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.


  08.06.2020.

  12.jūnijā aicinām uz Ielīgošanas pasākumu

  Piektdien, 2020. gada 12. jūnijā no plkst.16.00 līdz 17.30 Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji laipni aicināti uz Ielīgošanas pasākumu. Tas notiks Rīgā, Pērses ielā 9/11, (durvju kods 10) 4.stāvā.

  Tuvojas Jāņi. Mūsu zemes Ziemeļu puslodē tie ir vasaras saulgrieži - skaistākais laiks, kad dabā viss plaukst, zied un smaržo. Saule dienas gaitā uzkāpj visaugstāk debesu jumā, dienas ir visgarākās un naktis visīsākās. Daudzas tautas šos svētkus īpaši svin un priecājas. Arī Latvijā. Latviešu senākās Jāņu svētīšanas tradīcijas ir īpaši skaistas. Daudzas saglabājušās no tāliem laikiem, piemēram, gatavošanās jau krietnu laiku pirms pašiem svētkiem.

  Arī 12.jūnija pasākums būs kā gatavošanās svētkiem - pīsim vainagus, iemācīsimies kādu vienkāršu Jāņu dziesmu - līgotni, deju vai rotaļu, kas noderēs Jāņus svētot. Uzzināsim, kādi ir Jāņu laika tradicionālie ēdieni un dzērieni. Jāņu svētīšanas tradīciju zināšanās dalīsies Katlakalna folkloras kopas "Rāmupe" dalībnieces.

  Lai gūtu ieskatu citu tautu tradīcijās, pasākuma gaitā Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki tiks aicināti iepazīstināt ar gadskārtu svētku ierašām savā zemē un valstī vai izstāstīt kādu savas tautas teiku, vai nodziedāt dziesmu.

  Dalība bez maksas.

  Laipni aicinām pieteikties! Vietu skaits ierobežots.

  Pieteikšanās pasākumam un plašāka informācija: tālr. 26599060 vai e-pasts laama.santa@gmail.com.

  Ielīgošanas pasākums ir viens no starpkultūru aktivitāšu cikla projektā "Integrācijas ABC - 3". Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  08.06.2020.

  Teātra nodarbība Rēzeknē

  Jau kopš pavasara projekta "Integrācijas ABC - 3" ietvaros Rēzeknē dzīvojošie ārvalstnieki un vietējie rēzeknieši kopīgi veido izrādi. Izrāde tiek iestudēta sadarbojoties ar biedrību "Rēzeknes pilsētas teātris-studija "Joriks"" un Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namu.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.


  02.06.2020.

  5.jūnijā aicinām uz radošo pērļošanas darbnīcu

  Piektdien, 2020. gada 5.jūnijā no plkst.16.00 līdz 19.00 Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji laipni aicināti apmeklēt izglītojošu, radošu nodarbību - pērļošanas darbnīcu. Tā notiks Rīgā, Pērses ielā 9/11, (durvju kods 10) 4.stāvā.

  Pērļošana ir kā brīnumaina pasaule, pilna ar dažādu krāsu pērlītēm, dekoratīviem stikliņiem, podziņām, lentītēm, košu audumu gabaliņiem... Sašujot šos krāšņos, skaistos nieciņus ornamentālā rakstā, iegūstams pārsteigums - katru reizi citāda rotaslieta. Tieši radošais process un iespēja realizēt arvien jaunas un jaunas idejas ir pats saistošākais aspekts pērlīšu izšūšanā. Pasaulē nav divu vienādu ar rokām darinātu rotaslietu. Turklāt pērļošana ir arī lielisks veids, kā aizmirst ikdienas stresu un steigu, kā iepazīt sevi un savas izjūtas. Var izšūt arī daudz ko citu - somas, makus, jostiņas auskarus, gredzenus, brošas, kulonus, rokassprādzes u.c. Iespēju ir daudz, tikai jādod vaļa fantāzijai un darba priekam.

  Interesanti, ka kopš senajiem laikiem pērlītes ir ieņēmušas nozīmīgu vietu dažādu tautu sadzīvē. Pērlītes izmantoja, lai demonstrētu stāvokli sabiedrībā, no tām gatavojot mākslas darbus. Ēģiptē atrastos pērlīšu paraugus arheologi datē jau 2500 gadu pirms Kristus dzimšanas. Arī mūsdienās izmanto pērļošanu, un tā ir balstīta uz seno kultūru tehnikām. Mūsdienās tās tiek papildinātas ar jauniem materiāliem un tehnikām.

  Aizraujošā nodarbībā apgūsim pērļošanas tehnikas pamatus un iemācīsimies pašu rokām radīt burvīgu rokassprādzi.

  Dalība bez maksas.

  Laipni aicinām pieteikties! Vietu skaits ierobežots.

  Pieteikšanās darbnīcai un plašāka informācija: tālr. 26599060 vai e-pasts laama.santa@gmail.com.

  Radošā pērļošanas darbnīca ir projekta "Integrācijas ABC - 3" pasākums. Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  20.05.2020.

  Mutes un deguna aizsegu izgatavošanas darbnīca

  20. maijā Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji čakli un radoši darbojās mutes un deguna aizsegu izgatavošanas darbnīcā, lai Covid-19 krīzes laikā pasargātu sevi un apkārtējos.

  Aizsegu izgatavošanas darbnīca bija viens no projekta “Integrācijas ABC – 3” pasākumiem. Projektu „Integrācijas ABC – 3” Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība „Sadarbības platforma” sadarbībā ar biedrību “Patvērums “Drošā māja””. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  17.05.2020.

  Projekta Integrācijas ABC - 3 ietvaros trešo valstu valstspiederīgie un vietējās sabiedrības pārstāvji dodas ekskursijā, iepazīstot Liepājas kultūrvēsturiskās vietas

  Saulainā 17.maija svētdienā projekta Integrācijas ABC - 3 ietvaros trešo valstu valstspiederīgie un vietējās sabiedrības pārstāvji devās ekskursijā, iepazīstot Liepās kultūrvēsturiskās vietas: Liepājas vēsturisko daļu, Karaostu, Sv.Annas luterāņu baznīcu, Latvijas mūziķu slavas aleju un citas.  16.05.2020.

  20.maijā aicinām uz mutes un deguna aizsegu izgatavošanas darbnīcu

  Trešdien, 2020. gada 20. maijā, no plkst. 16.30 līdz 19.30 Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji laipni aicināti apmeklēt radošu nodarbību - mutes un deguna aizsegu izgatavošanas darbnīcu. Nodarbība notiks Rīgā, Pērses ielā 9/11, (durvju kods 10) 4.stāvā.

  Sakarā ar aizsardzības pasākumiem valstī un pieņemto lēmumu, ka sabiedriskajā transportā būs pienākums valkāt mutes un deguna aizsegus, piedāvājam šādu aizsegu pagatavot paša spēkiem. Vienas nodarbības laikā var apgūt pamatprasmes un iegūt informāciju, lai varētu izgatavot brīnišķīgu aizsargmasku paša rokām. Katrs nodarbības dalībnieks varēs iejusties mākslinieka lomā un izgatavot ikdienā lietojamu sejas aizsegu gan sev, gan saviem tuvākajiem.

  Radošās darbnīcas programmā:

 • aizsegu materiāli,
 • dažādas aizsegu izgatavošanas tehnikas.

  Laipni aicinām pieteikties! Dalība ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

  Pieteikšanās darbnīcai un plašāka informācija: tālr. 26599060 vai e-pasts laama.santa@gmail.com.

  Nodarbība 20.maijā ir viena no kopējo interešu pasākumu virknes, kam dots nosaukums "Es un Tu = Mēs". Sekos vēl nodarbības, aicinot radoši un praktiski darboties un apgūt jaunas prasmes. Šādi izglītojoši interešu pasākumi radošā atmosfērā tiek rīkoti, lai veicinātu kopīgas saiknes un komunikācijas veidošanos starp trešo valstu pilsoņiem un Latvijas sabiedrību.

  Aizsegu izgatavošanas darbnīca ir projekta "Integrācijas ABC - 3" pasākums. Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācijai:
  Santa Lāma, tālrunis 26599060
  E-pasts laama.santa@gmail.com
  https://www.mensarius.lv/index.php/lv/


  17.04.2020.

  Aicinām Latvijā dzīvojošus ārvalstniekus pieteikties integrācijas kursiem tiešsaistē

  Aicinām Latvijā dzīvojošus ārvalstniekus Covid-19 krīzes laiku izmantot lietderīgi un auglīgi - tiešsaistē piedalīties integrācijas kursos, kuros varēs izzināt svarīgākās lietas par Latvijas vēsturi, kultūru, likumdošanu un apgūt zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu, kā arī uzņēmējdarbības iespējām Latvijā.

  Lai sekmīgāk iekļautos un izprastu Latvijas sabiedrību, integrācijas kursiem aicināti pieteikties Latvijā šobrīd dzīvojošie ārvalstnieki - trešo valstu valstspiederīgie jeb imigranti. Kursi ir bezmaksas.

  Īpaša uzmanība lekciju programmā paredzēta situācijai saistībā ar Covid -19 pandēmijas izraisītajām sekām, - kā un kur rast palīdzību krīzes situācijā, kā iesniegt dokumentus iestādēm, kā lietot elektronisko parakstu, ko nozīmē darbs attālināti, kur griezties pēc palīdzības, ja uzņēmums aptur darbību, kā saņemt dīkstāves pabalstu?

  Kāda ir Latvijas ekonomika, tradīcijas, vērtības, īpatnības, salīdzinot ar citām valstīm Eiropā un pasaulē? Kur un kā var sadraudzēties ar vietējiem iedzīvotājiem? Kas jāzina, lai veiksmīgi dzīvotu Latvijā? Kur, šobrīd virtuālajā vidē, var iepazīt Latvijas kultūru? Arī uz šiem un daudziem citiem jautājumiem interesenti saņems atbildes integrācijas kursos.

  Uzmanība tiks veltīta arī latviešu valodai - kā patstāvīgi to mācīties, kādas ir iespējas un risinājumi latviešu valodas apguvei, kas ir sarunvaloda klubi.

  Attālinātais apmācību darbs tiks organizēts gan kā lekcijas, gan kā praktiskās konsultācijas. Lekcija tiešsaistē vadīs pieredzes bagāti un zinoši lektori. Apmācību valoda - latviešu, krievu vai angļu.

  Integrācijas kursi notiks tiešsaistē projekta Integrācijas ABC Facebook kontā (slēgtā grupā).

  Pieteikšanās un plašāka informācija:

  apmācību koordinators Ramils Kadirovs, e-pasts versante@gmail.com , tālrunis 26705808,
  apmācību koordinatore Santa Lāma, e-pasts laama.santa@gmail.com , tālrunis 26599060.

  Laipni aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus apmeklēt kursus, lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus! To noslēgumā tiks izsniegtas apliecības.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  27.03.2020.

  Aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus imigrantus pieteikties virtuālām integrācijas kursu nodarbībām

  Tikai uz īsu brīdi notikumi ar Covid-19 vīrusa izplatību apstādināja projekta Integrācijas ABC gaitu. Mēs turpinām aktivitātes un pārejam uz citu apmācību formu - apmācībām digitālajā vidē.

  Aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus imigrantus pieteikties virtuālām integrācijas kursu nodarbībām.

  Pieteikšanās un plašāka informācija: Santa Lāma, tālrunis + 371 26599060, e-pasts - santa@mensariuss.lv

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.


  28.02.2020.

  6. martā aicinām uz radošo dekupāžas darbnīcu

  Piektdien, 2020. gada 6.martā no plkst.16.00 līdz 19.00 Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki ar ģimenēm un vietējās sabiedrības pārstāvji laipni aicināti apmeklēt izglītojošu, radošu nodarbību - dekupāžas darbnīcu. Tā notiks Rīgā, Pērses ielā 9/11, (durvju kods 10) 4.stāvā.

  Dekupāža (senā dekorēšanas tehnika) ir interesanta un pārsteidzoša metode, kā veidot dizainu dažādiem priekšmetiem. Tā ir dekoratīva tehnika, kuru izmanto, lai dekorētu praktiski jebko - porcelānu, plastmasu, koku, papīru, stiklu un pat audumu. Pielietojot pareizos darba materiālus - mēbeles, trauku komplekti, koka lādītes un pat apavi un apģērbi - iegūst jaunu un neatkārtojamu vērtību.

  Dekupāžas tehnika ir lieliska, jo jums nav jāmāk zīmēt, un process nav neatgriezenisks, jo darba gaitā ir iespējams izveidot tādu kompozīciju, kāda šķiet vispiemērotākā attiecīgajam priekšmetam. Dekupāža ļauj iejusties mākslinieka lomā jebkuram. Vienas nodarbības laikā var apgūt pamatprasmes un iegūt informāciju, lai varētu veidot brīnišķīgus darbus paša rokām. Tās laikā katrs izgatavos praktiski pielietojamu priekšmetu.

  Radošās nodarbības programmā:

 • dekupāžas pamatmateriāli un tehnikas,
 • sadzīves priekšmetu dizains.

  Aizraujošā nodarbībā apgūsim dekupāžas tehnikas pamatus, iemācīsimies pašu rokām radīt burvīgus traukus un interjera aksesuārus, ļausim interjera priekšmetiem dzīvot otru dzīvi.

  Laipni aicinām pieteikties! Dalība ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

  Pieteikšanās darbnīcai un plašāka informācija: tālr. 25884776 vai e-pasts laama.santa@gmail.com.

  Nodarbība 6.martā būs pirmā kopējo interešu pasākumu virknē, kam dots nosaukums "Es un Tu = Mēs". Sekos vēl 4 nodarbības, aicinot radoši un praktiski darboties un apgūt jaunas prasmes. Šādi izglītojoši interešu pasākumi radošā atmosfērā tiek rīkoti, lai veicinātu kopīgas saiknes un komunikācijas veidošanos starp trešo valstu pilsoņiem un Latvijas sabiedrību.

  Radošā dekupāžas darbnīca ir projekta "Integrācijas ABC - 3" pasākums. Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.


  11.02.2020.

  Projekta "Integrācijas ABC - 3" dalībnieki novērtēja ledus burvību

  Neskatoties uz to, ka šogad ziema nelutina ar sniegu un ledu, projekta "Integrācijas ABC - 3" dalībnieki novērtēja ledus burvību! Pagājušā nedēļas nogalē projekta Integrācijas ABC - 3 ietvaros trešo valstu valstspiederīgie, integrācijas kursu dalībnieki un vietējās sabiedrības pārstāvji kopīgi apmeklēja kultūras pasākumu - 22. Ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

  Projekta dalībniekiem tā bija iespēja apskatīt 30 profesionālu tēlnieku vairāk nekā 60 ledus mākslas darbus. Dalībnieki sajūsminājās un apbrīnoja ledū iekaltās mākslinieku fantāzijas, kas šogad atainoja tēmu "Supervaroņi", kā arī izbaudīja atpūtas un izklaides programmu.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  10.02.2020.

  Aicinām uz kopīgiem interešu un koprades pasākumiem Liepājā un Ventspilī

  Trešo valstu valstspiederīgie un vietējās sabiedrības pārstāvji mīļi gaidīti uz kopīgiem interešu un koprades pasākumiem Kurzemes reģionā - Liepājā un Ventspilī.

  No februāra līdz pat jūnija vidum gaidāma virkne pasākumu, iepazīstot Latvijas kultūru un tradīcijas:

 • 19.februārī plkst.18.00 Liepājā - Meteņu atzīmēšana kopā ar folkloras kopu "Atštaukas";
 • 18.martā plkst.18.00 Ventspilī - Lielās dienas (zemnieku svētki) atzīmēšana kopā ar folkloras kopu "Atštaukas". Piedalīsies stāstniece Līga Reitere, iepazīstinot ar zāļu tējām, varganu spēli, šamaņu bungām un dialektiem;
 • No 19.marta līdz vasarai, katru ceturtdienu plkst.18.00 Liepājā, Austras istabā notiks "Austras bērni" programmas gatavošana, lai uzstātos pasākumā. Koncertprogramma taps sadarbībā ar Austras biedrību, priekšnesumus iestudēs biedrības pārstāve Simona Rača;
 • 28.martā plkst.19.00 Liepājā - koncertzālē "Lielais dzintars" kopīgs multimediālā koncertšova "Gadalaiki" apmeklējums;
 • 9.aprīlī plkst.18.00 Liepājā - Lieldienu atzīmēšana kopā ar folkloras kopu "Atštaukas";
 • 6.maijā plkst.18.00 Liepājā - Baltās dienas svinības kopā ar folkloras kopu "Atštaukas", iepazīstot Baltā galdauta svētku, kristību un kāzu tradīcijas;
 • 17.maijā plkst.12.00 ekskursija pa Liepāju. Programmā: Liepājas vēsturiskā daļa, Karaosta, Sv.Annas luterāņu baznīca, Latvijas mūziķu slavas aleja un citas ievērojamas vietas;
 • 18.jūnijā plkst.18.00 Vasaras saulgriežu atzīmēšana kopā ar folkloras kopu "Atštaukas".

  Aicinām pieteikties! Dalībnieku reģistrācija pasākumiem tiks veikta pieteikšanās secībā!

  Pieteikšanās pasākumiem un plašāka informācija: Līga Krēsliņa, e-pasts: ligad@inbox.lv , tālrunis: 28452124

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  06.02.2020.

  Pagājušā gadā integrācijas kursus apmeklējuši 243 Latvijā dzīvojoši ārvalstnieki

  Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku - trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, biedrība "Sadarbības platforma" kopš 2019. gada rudens īsteno projektu "Integrācijas ABC - 3". Tā ietvaros pērn Rīgā un vēl četrās Latvijas pilsētās - Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā un Cēsīs - tika organizētas bezmaksas apmācības - integrācijas kursi.

  Lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus, integrācijas kursus līdz pagājušā gada decembra beigām noklausījās 14 grupas, kurās mācījās 243 ārvalstnieki: Rīgā - 9 grupas, 156 dalībnieki, Liepājā - 2 grupas, 36 dalībnieki, Cēsīs - 1 grupa, 20 dalībnieki, Rēzeknē - 1 grupa, 16 dalībnieki un Jelgavā - 1 grupa, 15 dalībnieki.

  Integrācijas kursu apmeklētāju vidū bija pārstāvji no 30 valstīm: Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Gruzijas, Uzbekistānas, Kazahstānas, Azerbaidžānas, Turkmenistānas, Turcijas, Afganistānas, Serbijas, Ķīnas, Mongolijas, Vjetnamas, Indijas, Bangladešas, Šrilankas, Indonēzijas, Jemenas, Pakistānas, Izraēlas, Ēģiptes, Alžīrijas, Sīrijas, Amerikas Savienotajām valstīm, Kanādas, Brazīlijas, Venecuēlas, Austrālijas un Jaunzēlandes.

  Kursu saturs ir veidots tā, lai palīdzētu trešo valstu pilsoņiem un imigrantiem orientēties gan pamatjautājumos par Latvijas valsti, politisko iekārtu, vēsturi, kultūru un tradīcijām, gan praktiskās un ikdienišķās dzīves situācijās. Vislielāko interesi integrācijas kursu dalībnieku vidū izraisīja tēma par uzņēmējdarbības uzsākšanu Latvijā un ar to saistītie praktiskie jautājumi.

  2020. gada janvārī un februārī visos Latvijas reģionos turpinās bezmaksas apmācības, kurām interesenti aicināti pieteikties. Plānots, ka projektā "Integrācijas ABC - 3" kopumā tiks apmācīti 750 Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki. Lai uzzinātu vairāk par kursu saturu, ilgumu un lektoriem, aicina sazināties ar apmācību koordinatoriem Rīgā, Liepājā, Jelgavā un Rēzeknē.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  03.02.2020.

  Ventspilī 31 ārvalstnieks pabeidzis integrācijas kursus

  1.februārī, Ventspilī projekta "Integrācijas ABC" ietvaros integrācijas kursus noslēdza divas grupas, kurās kopumā mācījās 31 ārvalstnieki - trešo valstu pilsoņi.

  Kursu dalībnieku vidū bija 7 valstu pilsoņi: no Krievijas - 15, no Ukrainas - 6, no Baltkrievijas - 5, no Ganas - 2 un pa vienam pārstāvim no Gruzijas, Ēģiptes un Dienvidāfrikas.

  Plānots, ka projektā Integrācijas ABC 3 kopumā tiks apmācīti 750 Latvijā dzīvojošie ārvalstnieki.

  Kursu saturs ir veidots tā, lai palīdzētu trešo valstu pilsoņiem orientēties jautājumos par Latvijas valsti, valsts iekārtu, vēsturi, kultūru un tradīcijām.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  03.02.2020.

  Liepājā turpinās integrācijas kursi

  Liepājā turpinās integrācijas kursi - apmācības trešo valstu pilsoņiem. Februāra sākumā Liepājā projekta Integrācijas ABC ietvaros mācības sāka raibs un daudzveidīgs dalībnieku sastāvs. Pamatzināšanas par Latviju kursos apgūst trešo valstu pilsoņi no 11 valstīm - Brazīlijas, Slovēnijas, Indijas, Filipīnas, Turcijas, Moldovas, Ēģiptes, Taivānas, Alžīrijas, Pakistānas un Jaunzēlandes.

  Projektā "Integrācijas ABC - 3" Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus aicina apmeklēt bezmaksas kursus un dažādus pasākumus, lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus. Noslēgumā dalībnieki saņem apliecības.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  03.12.2019.

  Zemgales reģionā šoruden notika apmācības trešo valstu valstspiederīgiem un imigrantiem. Integrācijas kursus Jelgavā apmeklēja 15 Latvijā dzīvojoši ārvalstnieki, kuru vidū bija turks, indietis, kazahs, krieviete, ukrainiete, baltkrieviete, 3 gruzīnietes, 2 azerbaidžānietes un 4 sīrieši.

  Kursu apmeklētāji guva ieskatu Latvijas vēsturē, politiskajā sistēmā, ekonomikā iepazina situāciju darba tirgū, nodarbinātību, apzināja iespējas strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, un - kur nu bez jaunām zināšanām un iespaidiem par Latvijas kultūru un tradīcijām!

  2020. gada janvārī apmācību darbs Jelgavā turpināsies un jau tagad Latvijā dzīvojoši trešo valstu valstspiederīgie un imigranti aicināti pieteikties integrācijas kursiem!

  Pieteikšanās un plašāka informācija:

  apmācību koordinatore Linda Vovere, linda.vovere@inbox.lv, tālrunis 29433212.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Valsts svētku gaisotnē imigranti iepazīst Latvijas kultūru
  22.11.2019.

  Īsu brīdi pirms valsts svētkiem, 16. novembra pēcpusdienā projekta "Integrācijas ABC -3" dalībniekiem bija iespēja sanākt kopā un tikties kopīgā izglītojošā pasākumā. Pasākuma nosaukums - Starpkultūru diena - pilnībā attaisnoja doto vārdu, jo Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā pulcējās dažādu tautību pārstāvji, kas šobrīd par savām mājām sauc Latviju, te dzīvo, mācās un strādā un galvenais - vēlas tuvāk iepazīt Latvijas kultūru un latviešus. Rīgā bija sabraukuši imigranti un integrācijas kursu dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem - Rēzeknes, Jelgavas, Cēsīm, Liepājas un, protams, klātesoši bija arī rīdzinieki. Pasākumā piedalījās arī vietējās sabiedrības pārstāvji. Dalībnieku kopskaits - vairāk nekā 100!

  Pasākuma ieskaņā tautas muzikanti "Siguldieši" sagaidīja dalībniekus un tūdaļ aicināja aktīvi līdzdarboties - apgūt latviešu deju soļus, doties jautrā dancī un varēja parādīt arī savas muzikālās prasmes dažādu latviešu tautas mūzikas instrumentu spēlē. Klātesošie dzirdēja stāstu par latviešu svētku svinēšanas tradīcijām. Sirsnīgs bija brīdis, kad, ņemot talkā Lielvārdes jostu, tika izvīta Latvijas robežu kontūra.

  Tuvojošās Latvijas dzimšanas dienas noskaņās klātesošie noskatījās divas īsfilmas par nozīmīgiem Latvijas simboliem un pamatvērtībām.

  Turpinājumā dalībnieki devās ekskursijās, iepazīstot Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un tā vēsturi. Bija iespēja aplūkot muzeja pastāvīgo ekspozīciju, izsekojot Latvijas mākslas virzībai 19. un 20. gadsimtā, iepazīt nozīmīgākos māksliniekus un to mākslas darbus.

  Pasākuma laikā apmeklētājiem bija iespēja saņemt atbildes uz aktuāliem jautājumiem par dzīvi Latvijā. Bezmaksas konsultācijas par dažādiem juridiskiem, izglītības, latviešu valodas apguves un nodarbinātības jautājumiem sniedza Informācijas centra iebraucējiem (ICI) pārstāve un biedrības "Patvērums "Drošā māja"" valdes priekšsēdētāja Gunta Vīksne.

  Pēc latviešu mākslas un tradīciju izzināšanas pienāca brīdis kopīgai tējas dzeršanai un sirsnīgām sarunām, kur varēja tuvāk savstarpēji iepazīties un sadraudzēties. Noslēgumā dalībnieki devās pusdienās un baudīt svētku noskaņas pilsētā - vērot gaismas festivālu "Staro Rīga".

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Aicina integrācijas kursu dalībniekus uz pasākumu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā
  26.10.2019.

  Lai iepazīstinātu Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus ar Latvijas kultūru un tās vērtībām, pāris dienas pirms valsts svētkiem, sestdien, 2019. gada 16. novembrī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā (Jaņa Rozentāla laukumā 1, Rīgā) notiks pasākums, kam dots nosaukums Starpkultūru diena. Tajā aicināti piedalīties trešo valstu valstspiederīgie un imigranti - projekta "Integrācijas ABC - 3" dalībnieki no Rēzeknes, Jelgavas, Cēsīm, Liepājas un Rīgas, kā arī vietējās sabiedrības pārstāvji Pasākuma programmā paredzētas gan ekskursijas muzejā, gan ieskats latviešu tautas tradīcijās.

  Pasākuma pirmajā daļā - plkst.14.00 dalībnieki tiks aicināti uz tikšanos pie tējas tases, kurā dalībnieki iepazīs tējas dzeršanas tradīcijas Latvijā un varēs arī katrs pastāstīt par savas valsts tējas dzeršanas un viesu uzņemšanas paradumiem. Tuvojošās Latvijas dzimšanas dienas noskaņās klātesošie varēs noskatīties īsfilmu par nozīmīgiem Latvijas simboliem un pamatvērtībām. Ar muzikālu priekšnesumu dalībniekus priecēs tautas muzikanti "Siguldieši, kuri demonstrēs latviešu tautas tērpu, stāstīs par svētku svinēšanas tradīcijām un aicinās uz kopīgām dejām un rotaļām.

  Pasākuma otrajā daļā no plkst. 15.00 līdz 16.00 pasākuma dalībniekiem tiks rīkotas ekskursijas gidu pavadībā, iepazīstinot ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kas glabā ievērojamas Latvijas kultūras un mākslas vērtības. Ekskursiju laikā tiks iziets cauri visām nozīmīgākajām "pieturām", kas stāsta par ēkas vēsturi, arhitektūru un laikmeta kontekstu. Tas būs vairāk nekā gadsimtu sens stāsts, kas aizsākas ar ideju par mākslas muzeja nepieciešamību Baltijā un beidzas ar vērienīgo ēkas rekonstrukciju 2013.- 2015. gadā. Dalībniekiem būs iespēja aplūkot muzeja pastāvīgo ekspozīciju, izsekojot Latvijas mākslas vēstures kopainai visa 19. un 20. gadsimta garumā un iepazīstot nozīmīgākos māksliniekus un to mākslas darbus. Ekskursijas notiks angļu un krievu valodās.

  Uz Starpkultūru dienu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā laipni aicināti visi projekta "Integrācijas ABC - 3" dalībnieki un vietējās sabiedrības pārstāvji. Pasākums ir bezmaksas!

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Visos Latvijas reģionos aicina pieteikties latviešu sarunvalodas kluba nodarbībām
  23.09.2019.

  Vēlies uzlabot savas latviešu valodas zināšanas? Biedrība "Patvērums "Drošā māja"" aicina Tevi pieteikties latviešu sarunvalodas kluba nodarbībām!

  Latviešu sarunvalodas klubs paredzēts trešo valstu pilsoņiem ar dažādiem latviešu valodas zināšanu līmeņiem: savstarpējai komunikācijai, sarunvalodas attīstīšanai, valodas barjeras pārvarēšanai.

  Latviešu sarunvalodas kluba nodarbības grupas tiks organizētas ne mazāk kā 10 valodas klubu dalībnieku un ne vairāk kā 15 dalībnieku sastāvā. Sarunvalodas kluba nodarbības ir bezmaksas. To ilgums: 4 mēneši, 2 x nedēļā, viena nodarbība ilgs 120 minūtes. Tās vadīs latviešu valodas pasniedzēji, kuriem ir pieredze latviešu valodas mācīšanā ārzemniekiem.

  Papildu informācija un pieteikšanās:

  Nodarbības Rīgā: tālrunis 29812232
  Nodarbības Rēzeknē: tālrunis 29414010
  Nodarbības Liepājā: tālrunis 25719118
  Nodarbības Cēsīs: tālrunis 25719266
  Nodarbības Jelgavā: tālrunis 25719588

  Lai veicinātu personu, kuras ir trešo valstu valstspiederīgie un, kuras likumīgi uzturas Latvijā (imigrantu), iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, no šā gada augusta līdz 2020. gada 31. decembrim biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"" īsteno projektu "Integrācijas ABC - 3". Projekta svarīgākie uzdevumi ir ieviest imigrantiem paredzētu kvalitatīvu integrācijas kursa programmu un organizēt interaktīvus, izglītojošus un savstarpēju izpratni veicinošus pasākumus gan Latvijā dzīvojošo ārzemnieku, gan uzņemošās sabiedrības pārstāvjiem. Galvenās aktivitātes projekta gaitā būs latviešu sarunvalodas klubs, integrācijas kursi, starpkultūru komunikāciju veicinoši pasākumi, kā arī koprades un kopējo interešu pasākumi, kam dots vadmotīvs "Es un Tu = Mēs".

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Drošā māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.


  Aicina Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus (imigrantus) uz bezmaksas integrācijas kursiem Rīgā
  23.09.2019.

  Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku - trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, projekta "Integrācijas ABC - 3" ietvaros Rīgā un vēl četrās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas apmācības - integrācijas kursi.

  Integrācijas kursu apmeklētāji izzinās Latvijas vēstures pamatvērtības un valsti, tās politisko sistēmu, gūs zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu Latvijā un pieejamību, iepazīsies ar situāciju darba tirgū, nodarbinātību, iespēju strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, kā arī - zināšanas par Latvijas kultūru, tradīcijām un iemaņas starpkultūru dialoga veidošanā.

  Kāda ir Latvijas ekonomika, tradīcijas, vērtības, īpatnības, salīdzinot ar citām valstīm Eiropā un pasaulē? Kur un kā var sadraudzēties ar vietējiem iedzīvotājiem? Kas jāzina, lai veiksmīgi dzīvotu Latvijā? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem apmeklētāji saņems atbildes integrācijas kursos, apmācību darbs tiks organizēts kā lekcijas un praktiskās konsultācijas. Kursus vadīs pieredzes bagāti un zinoši lektori. Apmācību valoda - latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības gadījumā tiks pieaicināti citu valodu tulki.

  Rīgā integrācijas kursi sāksies 2019. gada 8.oktobrī plkst.18.00. Kursi notiks Rīgā, Blaumaņa ielā 38/40-16 un Lāčplēša iela 75-1B.

  Pieteikšanās un plašāka informācija:

  apmācību koordinators Ramils Kadirovs, e-pasts versante@gmail.com , tālrunis 26705808,

  apmācību koordinatore Ilze Norvaiša, e-pasts norvaisailze@gmail.com , tālrunis 29812232.

  Lai uzzinātu vairāk par kursu saturu, ilgumu un lektoriem, aicinām sazināties ar apmācību koordinatoriem.

  Laipni aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus apmeklēt kursus, lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus! Integrācijas kursi ir bezmaksas. To noslēgumā tiks izsniegtas apliecības.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Droša māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācijai:

  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Aicina Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus (imigrantus) uz bezmaksas integrācijas kursiem Rēzeknē
  23.09.2019.

  Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku - trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, projekta "Integrācijas ABC - 3" ietvaros Rēzeknē un vēl četrās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas apmācības - integrācijas kursi.

  Integrācijas kursu apmeklētāji izzinās Latvijas vēstures pamatvērtības un valsti, tās politisko sistēmu, gūs zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu Latvijā un pieejamību, iepazīsies ar situāciju darba tirgū, nodarbinātību, iespēju strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, kā arī - zināšanas par Latvijas kultūru, tradīcijām un iemaņas starpkultūru dialoga veidošanā.

  Kāda ir Latvijas ekonomika, tradīcijas, vērtības, īpatnības, salīdzinot ar citām valstīm Eiropā un pasaulē? Kur un kā var sadraudzēties ar vietējiem iedzīvotājiem? Kas jāzina, lai veiksmīgi dzīvotu Latvijā? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem apmeklētāji saņems atbildes integrācijas kursos, apmācību darbs tiks organizēts kā lekcijas un praktiskās konsultācijas. Kursus vadīs pieredzes bagāti un zinoši lektori. Apmācību valoda - latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības gadījumā tiks pieaicināti citu valodu tulki.

  Rēzeknē integrācijas kursi sāksies 2019. gada 12. oktobrī plkst.10.00. Kursi notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas telpās, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 115.

  Pieteikšanās un plašāka informācija:

  apmācību koordinatore Sanda Kauliņa, e-pasts sanda.kaulina@ru.lv , tālrunis 26443176.

  Lai uzzinātu vairāk par kursu saturu, ilgumu un lektoriem, aicinām sazināties ar apmācību koordinatoriem.

  Laipni aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus apmeklēt kursus, lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus! Integrācijas kursi ir bezmaksas. To noslēgumā tiks izsniegtas apliecības.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Droša māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācijai:

  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Aicina Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus (imigrantus) uz bezmaksas integrācijas kursiem Liepājā
  23.09.2019.

  Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku - trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, projekta "Integrācijas ABC - 3" ietvaros Liepājā un vēl četrās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas apmācības - integrācijas kursi.

  Integrācijas kursu apmeklētāji izzinās Latvijas vēstures pamatvērtības un valsti, tās politisko sistēmu, gūs zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu Latvijā un pieejamību, iepazīsies ar situāciju darba tirgū, nodarbinātību, iespēju strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, kā arī - zināšanas par Latvijas kultūru, tradīcijām un iemaņas starpkultūru dialoga veidošanā.

  Kāda ir Latvijas ekonomika, tradīcijas, vērtības, īpatnības, salīdzinot ar citām valstīm Eiropā un pasaulē? Kur un kā var sadraudzēties ar vietējiem iedzīvotājiem? Kas jāzina, lai veiksmīgi dzīvotu Latvijā? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem apmeklētāji saņems atbildes integrācijas kursos, apmācību darbs tiks organizēts kā lekcijas un praktiskās konsultācijas. Kursus vadīs pieredzes bagāti un zinoši lektori. Apmācību valoda - latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības gadījumā tiks pieaicināti citu valodu tulki.

  Liepājā integrācijas kursi sāksies 2019. gada 12. oktobrī plkst.10.00. Kursi notiks Liepājā, Brīvības ielā 56-9.

  Pieteikšanās un plašāka informācija:

  apmācību koordinatore Sintija Leigute, e-pasts sintija.leigute@liepu.lv , tālrunis 29944679.

  Lai uzzinātu vairāk par kursu saturu, ilgumu un lektoriem, aicinām sazināties ar apmācību koordinatoriem.

  Laipni aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus apmeklēt kursus, lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus! Integrācijas kursi ir bezmaksas. To noslēgumā tiks izsniegtas apliecības.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Droša māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācijai:

  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Aicina Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus (imigrantus) uz bezmaksas integrācijas kursiem Jelgavā
  23.09.2019.

  Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku - trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, projekta "Integrācijas ABC - 3" ietvaros Jelgavā un vēl četrās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas apmācības - integrācijas kursi.

  Integrācijas kursu apmeklētāji izzinās Latvijas vēstures pamatvērtības un valsti, tās politisko sistēmu, gūs zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu Latvijā un pieejamību, iepazīsies ar situāciju darba tirgū, nodarbinātību, iespēju strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, kā arī - zināšanas par Latvijas kultūru, tradīcijām un iemaņas starpkultūru dialoga veidošanā.

  Kāda ir Latvijas ekonomika, tradīcijas, vērtības, īpatnības, salīdzinot ar citām valstīm Eiropā un pasaulē? Kur un kā var sadraudzēties ar vietējiem iedzīvotājiem? Kas jāzina, lai veiksmīgi dzīvotu Latvijā? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem apmeklētāji saņems atbildes integrācijas kursos, apmācību darbs tiks organizēts kā lekcijas un praktiskās konsultācijas. Kursus vadīs pieredzes bagāti un zinoši lektori. Apmācību valoda - latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības gadījumā tiks pieaicināti citu valodu tulki.

  Jelgavā integrācijas kursi sāksies 2019. gada 22. oktobrī plkst.16.00. Kursi notiks Jelgavā, Jelgavas Integrācijas pārvaldes telpās, Skolotāju ielā 8.

  Pieteikšanās un plašāka informācija:

  apmācību koordinatore Linda Vovere, linda.vovere@inbox.lv, tālrunis 29433212.

  Lai uzzinātu vairāk par kursu saturu, ilgumu un lektoriem, aicinām sazināties ar apmācību koordinatoriem.

  Laipni aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus apmeklēt kursus, lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus! Integrācijas kursi ir bezmaksas. To noslēgumā tiks izsniegtas apliecības.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Droša māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācijai:

  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Aicina Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus (imigrantus) uz bezmaksas integrācijas kursiem Cēsīs
  23.09.2019.

  Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku - trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, projekta "Integrācijas ABC - 3" ietvaros Cēsīs un vēl četrās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas apmācības - integrācijas kursi.

  Integrācijas kursu apmeklētāji izzinās Latvijas vēstures pamatvērtības un valsti, tās politisko sistēmu, gūs zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu Latvijā un pieejamību, iepazīsies ar situāciju darba tirgū, nodarbinātību, iespēju strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, kā arī - zināšanas par Latvijas kultūru, tradīcijām un iemaņas starpkultūru dialoga veidošanā.

  Kāda ir Latvijas ekonomika, tradīcijas, vērtības, īpatnības, salīdzinot ar citām valstīm Eiropā un pasaulē? Kur un kā var sadraudzēties ar vietējiem iedzīvotājiem? Kas jāzina, lai veiksmīgi dzīvotu Latvijā? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem apmeklētāji saņems atbildes integrācijas kursos, apmācību darbs tiks organizēts kā lekcijas un praktiskās konsultācijas. Kursus vadīs pieredzes bagāti un zinoši lektori. Apmācību valoda - latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības gadījumā tiks pieaicināti citu valodu tulki.

  Cēsīs integrācijas kursi sāksies 2019. gada 9. novembrī plkst.10.00.

  Pieteikšanās un plašāka informācija:

  apmācību koordinatore Baiba Zalcmane, e-pasts baiba.zalcmane@gmail.com , tālrunis 27511378.

  Lai uzzinātu vairāk par kursu saturu, ilgumu un lektoriem, aicinām sazināties ar apmācību koordinatoriem.

  Laipni aicinām Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus apmeklēt kursus, lai tuvāk iepazītu Latviju un latviešus! Integrācijas kursi ir bezmaksas. To noslēgumā tiks izsniegtas apliecības.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Droša māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01.

  Papildu informācijai:

  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf  Startē projekts "Integrācijas ABC - 3", lai imigranti iepazītu Latvijas kultūru un latviešus
  21.08.2019.

  Lai veicinātu personu, kuras ir trešo valstu valstspiederīgie un kuras likumīgi uzturas Latvijā (imigrantu), iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, no šā gada augusta līdz 2020. gada 31. decembrim biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Droša māja"" īsteno projektu "Integrācijas ABC - 3".

  Projekta svarīgākie uzdevumi ir ieviest imigrantiem paredzētu kvalitatīvu integrācijas kursa programmu un organizēt interaktīvus, izglītojošus un savstarpēju izpratni veicinošus pasākumus gan Latvijā dzīvojošo ārzemnieku, gan uzņemošās sabiedrības pārstāvjiem. Galvenās aktivitātes projekta gaitā būs integrācijas kursi, Latviešu sarunvalodas klubs, starpkultūru komunikāciju veicinoši pasākumi, kā arī koprades un kopējo interešu pasākumi, kam dots vadmotīvs "Es un Tu = Mēs".

  Sekmīga integrācija ir iespējama tad, ja imigrantiem tiek sniegta iespēja gūt pamatzināšanas vietējās sabiedrības vēstures, kultūras, politiskās situācijas un institūciju jomā. Integrācijas kursu apmeklētāji izzinās Latvijas vēstures pamatvērtības un valsti, tās politisko sistēmu, gūs zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu Latvijā un pieejamību, iepazīsies ar situāciju darba tirgū, nodarbinātību, iespēju strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, kā arī - zināšanas par Latvijas kultūru, tradīcijām un iemaņas starpkultūru dialoga veidošanā. Bezmaksas integrācijas kursos plānots apmācīt 750 imigrantus Rīgas, Zemgales, Kurzemes, Vidzemes un Latgales reģionos.

  Savukārt Latviešu sarunvalodas kluba nodarbības būs veltītas tam, lai neformālā un draudzīgā gaisotnē nostiprinātu latviešu valodas prasmes, veicinātu sarunvalodas pielietošanu ikdienā un mazinātu runas barjeru. Arī kluba nodarbības paredzētas visos Latvija reģionos.

  Iepazīstinot imigrantus ar latviešu un citu Latvijā dzīvojošo tautu kultūru, tiks organizēti četri starpkultūru komunikāciju un socializāciju veicinoši pasākumi. Šī gada izskaņā norisināsies Starpkultūru diena, kurā imigranti kopā ar vietējās sabiedrības pārstāvjiem varēs iepazīt Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un tikties kopīgā pēcpusdienā pie tējas tases. Nākamajā gadā vienus no pasaulē senākajiem pavasara saulgriežu svētkiem - Novrūzu varēs svinēt Tautu draudzības Pavasara festivālā. Iepazīt latviešu Lieldienu tradīcijas, senos amatus un kultūrvēsturisko mantojumu projekta dalībnieki varēs Tradīciju dienā Brīvdabas muzejā. Daudzveidīga programma paredzēta arī Tolerances dienai veltītā pasākumu ciklā: meistarklases dažādu tautu kultūru iepazīšanai, diskusijas par toleranci, tās izpratni un piemēriem ikdienā, kā arī koncerts "Dziesmu un deju kaleidoskops" ar poļu, burjatu, krievu un latviešu māksliniecisko kolektīvu piedalīšanos.

  Koprades un kopējo interešu pasākumos imigranti tiks aicināti radoši iesaistīties un aktīvi līdzdarboties. Tā, piemēram, Liepājā kopā ar Austrasbērniem tiks veidota neliela koncertprogramma, Rēzeknē - iestudēta teātra izrāde, bet Rīgā taps muzikāla izrāde. Vēl paredzētas tikšanās pie tējas tases, kopīgas ekskursijas, sarunu vakari "Kultūru šarms", gleznošanas nodarbības, radošās darbnīcas un daudzas citas aktivitātes.

  Projektu "Integrācijas ABC - 3" Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar biedrību "Patvērums "Droša māja"". Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/01 .

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf

 •