Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas


"Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" - kas paveikts?
30.03.2022.

Tuvojoties projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" izskaņai, atskatījāmies uz paveikto, notikušajiem pasākumiem un dalībnieku atsauksmēm. Kam projekta pasākumi bija veltīti un ko ieguva dalībnieki Dagdā, Kārsavā un Mazsalacā? Aicinām noskatīties video sižetu!

Sižets bija skatāms arī "ReTV" raidījumā "Veiksmes formula".

Jebkurā laikā raidījumu var noskatīties : https://youtu.be/fd4kA7Z3pjQ

Projektu "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" īstenoja biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

#PeopleToPeopleDagdā mākslas, kustību, dejas nodarbībās dalībnieki rod prieku un enerģiju
30.03.2022.

Piedāvājam ieskatīties mākslas, kustību, dejas nodarbībās "Prāts, kustība un es", kas 19. martā Dagdā pulcēja kuplu dalībnieku pulku.

Nodarbībās dalībnieki ar prieku un interesi atklāja mākslas, kustību, dejas terapijas sniegtās iespējas pašizpausmes attīstībā, fiziskās, emocionālās, kognitīvās un sociālās veselības uzlabošanā, kas ir īpaši svarīgi šajā sarežģītajā laikā.

Mākslas, kustību, dejas nodarbības "Prāts, kustība un es" notika projektā "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas".

Mākslas, kustību, dejas nodarbības "Prāts, kustība un es" rīkoja biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

#PeopleToPeople


Jaunieši apzina karjeras veidošanas iespējas un izvirza savus mērķus!
03.02.2022.

Jaunieši no visas Latvijas tiekas izaugsmes un iedvesmas nodarbībās, kam dots nosaukums domnīcu cikls "#Manas iespējas". Nodarbībās personīgās produktivitātes un cilvēku uzvedības trenera Kristapa Kravaļa vadībā jauniešiem ir iespēja mācīties un diskutēt par garīgās veselības nozīmi, personības izaugsmi, karjeras plānošanas iespējām, kā arī nospraust savus nākotnes mērķus.

Turam īkšķus, lai nodarbībās dzirdētais būtu ierosmes avots jauniešiem jaunu mērķu izvirzīšanā un sasniegšanā!

Domnīcu ciklu "#Manas Iespējas" projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros rīko biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Papildu informācija:
Lauma Celma
T. 29822258
E. celma.lauma@gmail.com
https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
https://twitter.com/sadarbibasplatf


Kupls dalībnieku pulks - digitālo prasmju apmācībās!
02.02.2022.

Lai sniegtu iespēju apgūt un nostiprināt mūsdienās tik ļoti nepieciešamās digitālās prasmes, biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā rīko digitālo prasmju apmācības. Iespēja apmeklēt apmācības raisīja plašu interesi un jaunas digitālās zināšanas un prasmes apgūst un papildina kupls dalībnieku pulks!

Lektora Mārča Galiņa vadībā interesentiem ir iespēja apgūt 2 programmas - "Digitālā vide NVO aktivitāšu organizēšanai" un "Iespējas un resursi digitālajā vidē".

Digitālo prasmju apmācības tiek rīkotas projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros, kura mērķis ir ar izglītojošu aktivitāšu palīdzību sniegt jaunas zināšanas un psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

Papildu informācija:
Lauma Celma
T. 29822258
E. celma.lauma@gmail.com
https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
https://twitter.com/sadarbibasplatf


Stiprinot vietējās kopienas Dagdā un Mazsalacā Covid-19 pandēmijas laikā
01.02.2022.

Stiprinot vietējās kopienas Dagdā un Mazsalacā Covid-19 pandēmijas laikā, norit izglītojošu nodarbību cikls - viedokļnīcas "EsunCiti". Dalībnieki apgūst jaunas zināšanas, stiprina pašapziņu un saņem psihoemocionālu atbalstu, kas ir būtiski Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

Dagdā nodarbības vada sociālo zinātņu maģistre, psiholoģijas konsultante Inga Lapaine, Mazsalacā - psiholoģijas speciāliste, mediatore, krīzes intervences konsultante Daiga Jēkabsone.

Viedokļnīcas "#EsunCiti" projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros organizē biedrība "Sadarbības platforma", pateicoties sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā atbalstam.

Papildu informācija:
Lauma Celma
T. 29822258
E. celma.lauma@gmail.com
https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
https://twitter.com/sadarbibasplatf


Kārsavā kungi tiekas sarunu klubā "Vīru runas"
30.01.2022.

Kārsavā kungi tiekas sarunu klubā "Vīru runas", lai diskutētu par novadā, vietējā kopienā un sev aktuāliem jautājumiem. Tikšanās reizēs kungi guva ieskatu, kā vēsturiski radušies vīru jeb džentlmeņu klubi un kā tie darbojas. Dalībnieki iepazinās ar dažādiem psiholoģiskajiem testiem, salīdzināja bērnu un vīriešu intereses, meklējot kopīgo un atšķirīgo. Sarunu kluba dalībnieku komandas garu veido arī kopīga angļu galda spēļu spēlēšana.

Sarunu klubs "Vīru runas" tiek organizēts projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros un tā galvenais uzdevums ir vietējās kopienas stiprināšana, sadarbības un domapmaiņas veicināšana.

Sarunu klubu rīko biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, aicinot piedalīties Kārsavā un tuvējā apkārtnē dzīvojošos kungus.

#PeopleToPeople

Aicina uz bezmaksas digitālo prasmju apmācībām
14.01.2022.

Lai sniegtu iespēju apgūt un nostiprināt mūsdienās tik ļoti nepieciešamās digitālās prasmes, biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā aicina interesentus apmeklēt digitālo prasmju apmācības. Digitālās prasmes ir svarīgas ikvienam, tās ļauj efektīvi strādāt ar jaunajām tehnoloģijām, rīkiem, sekmīgi iekļauties darba tirgū un izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus gan darbā, gan ikdienā.

Digitālo prasmju apmācībām paredzētas divas programmas: "Digitālā vide NVO aktivitāšu organizēšanai" (30 akadēmiskās stundas) un "Iespējas un resursi digitālajā vidē" (28 akadēmiskās stundas). Apmācības notiks tiešsaistē. Pēc apmācībām dalībnieki saņems apliecības.

Pirmā nodarbība programmai "Digitālā vide NVO aktivitāšu organizēšanai" notiks 2022. gada 24. janvārī no plkst. 16.00 līdz 19.00, savukārt programmas "Iespējas un resursi digitālajā vidē" pirmā nodarbība notiks 2022. gada 27. janvārī no plkst. 15.00 līdz 18.00. Par abu programmu turpmākajiem nodarbību laikiem vienosies pirmajā tikšanās reizē.

Nodarbības vadīs Mārcis Galiņš, datorspeciālists un informātikas pedagogs.

Apmācību "Digitālā vide NVO aktivitāšu organizēšanai" programma:

 • Digitālās platformas procesu vadībā;
 • Google konta funkcijas;
 • Mākoņkrātuves izmantošana datu glabāšanai un apmaiņai;
 • Drošība digitālajā vidē, autortiesības.

  Apmācību "Iespējas un resursi digitālajā vidē" programma:

 • Digitālo rīku un resursu jēgpilna izmantošana;
 • Digitālās vides un ierīču pielāgošana;
 • Digitālās kompetences trūkuma identificēšana.

  Laipni aicinām izmantot iespēju un pieteikties bezmaksas nodarbībām! Vietu skaits - ierobežots, lūdzam ņemt vērā, ka apmācībām prioritāri tiks reģistrēti projekta citu aktivitāšu dalībnieki.

  Aicinām apmācībām reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/digitapm. Interesentiem, kuri būs pieteikušies, iepriekš tiks nosūtīta saite uz nodarbību platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

  Digitālo prasmju apmācības tiek rīkotas projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros, kura mērķis ir ar izglītojošu aktivitāšu palīdzību sniegt jaunas zināšanas un psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf

  Dagdā aicina pieteikties dalībai viedokļnīcās "#EsunCiti" - nodarbībās sevis pilnveidošanai
  06.01.2022.

  Lai Covid-19 pandēmijas laikā un arī, uzsākot jaunu gadu, palīdzētu saglabāt garīgo līdzsvaru un psiholoģisko labsajūtu, Dagdā un tās apkārtnē dzīvojošie iedzīvotāji tiek aicināti uz izglītojošām, izzinošām nodarbībām sevis pilnveidošanai - viedokļnīcām "#EsunCiti". Sešas nodarbības organizē biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

  Viedokļnīcas "#EsunCiti" noritēs projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros, lai lauku apvidus iedzīvotāji izglītojošā nodarbību ciklā apgūtu jaunas zināšanas, stiprinātu pašapziņu, kā arī - lai saņemtu psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

  Psiholoģiskā atbalsta nodarbību laikā dalībnieki izzinās kopējo emocionālo fonu, uzklausīs dažādus viedokļus, identificēs sev aktuālās tēmas, strādās ar šīm tēmām, apzinās resursus, kuros var meklēt palīdzību, kā arī izvirzīs nākotnes plānus. Nodarbības vadīs sociālo zinātņu maģistre, psiholoģijas konsultante Inga Lapaine.

  Pirmā tikšanās viedokļnīcā "#EsunCiti" notiks klātienē, 2022. gada 8. janvārī plkst. 11.00, Dagdas vidusskolā (Mičurina ielā 3a). Pārējās 5 nodarbības notiks attālināti un par to laikiem vienosies pirmajā tikšanās reizē.

  Nodarbību programmā:

 • iepazīšanās, emocionālais fons un darbs ar sajūtām, dažādu viedokļu uzklausīšana, uztvere un to pieņemšana sociumā;
 • aktuālo tēmu identificēšana;
 • darbs ar grupai aktuālajām tēmām;
 • meklēšana, darbs ar resursiem un to nostiprināšana;
 • kopsavilkums, nākotnes plāni, darbs ar sevi, atgriezeniskā saite.

  Laipni aicināti visi interesenti! Dalība - bezmaksas! Vietu skaits - ierobežots, tādēļ aicinām laikus pieteikties!

  Pieteikšanās dalībai viedokļnīcās "#EsunCiti" un plašāka informācija - Sandra Drozdova, e-pasts: sandra19672@inbox.lv.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Kārsavā aicina tikties sarunu klubā "Vīru runas"
  05.01.2022.

  Sarunu un dzīvās komunikācijas spēks šobrīd - Covid-19 pandēmijas laikā - ir īpaši nepieciešams, tāpēc biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā aicina Kārsavā un tuvējā apkārtnē dzīvojošos vīriešus jaunajā gadā piedalīties pasākumu ciklā - sarunu klubs "Vīru runas".

  Sarunu klubam "Vīru runas" paredzētas 4 tikšanās reizes: 2022. gada 19. un 26. janvārī, 9. un 23. februārī. Tikšanās notiks klātienē, Kārsavas kultūras centrā, plkst. 18.00. Sarunu klubu vadīs mūziķis un latgaliešu kultūras projektu vadītājs Guntis Rasims.

  Sarunas ir vērtīgas, ja tām ir jēga un mērķi, - svarīgākais aspekts sarunu klubā būs iespēja pašiem tā dalībniekiem izvirzīt un diskutēt par sev saistošām tēmām, uzzināt kaut ko jaunu, izteikt savu viedokli, ieklausīties sarunas biedros un izbaudīt atkalredzēšanās un sarunu prieku. Tā būs iespēja vērtīgi pavadīt brīvo laiku un sekot viedokļu un domu apmaiņai, kurā vedīs Kārsavas vīri.

  Laipni aicinām piedalīties Kārsavā un tuvējā apkārtnē dzīvojošos vīriešus, vecumā no 35 gadiem! Vietu skaits - ierobežots! Dalība - bezmaksas! Sarunu klubs notiks drošajā - "zaļajā" režīmā - visiem dalībniekiem ir jābūt derīgam Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam.

  Pieteikšanās sarunu klubam un plašāka informācija: Ināra Rasima - tālr. 29330637 vai e-pasts inara.rasima@ludzasnovads.lv.

  Sarunu klubs "Vīru runas" tiek organizēts projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros un tā galvenais uzdevums ir vietējās kopienas stiprināšana, sadarbības un domapmaiņas veicināšana.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf

  Jauniešus aicina uz domnīcu ciklu "#Manas Iespējas"
  05.01.2022.

  "Kādas ir manas iespējas izaugsmei un mērķu sasniegšanai?" - atbildes uz šādu jautājumu saņems jaunieši domnīcu ciklā "#Manas Iespējas". Domnīcu ciklā notiks četras izaugsmes un iedvesmas nodarbības, kurās aicināti piedalīties jaunieši no visas Latvijas. Domnīcu ciklu "#Manas Iespējas" rīko biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

  "Domnīcu cikls "#Manas Iespējas" tiek veidots ar mērķi rosināt runāt par jauniešu garīgās veselības nozīmi, personības izaugsmi, karjeras plānošanas iespējām. Nodarbību laikā jaunieši varēs uzlabot komunikācijas un sadarbības prasmes, tā būs iespēja pilnveidoties un nepazaudēt esošās un iegūt jaunas zināšanas. Jaunieši varēs labāk izprast esošās un nākotnes iespējas, kā arī gūt iedvesmu, lai nospraustu nākotnes mērķus un arī sasniegtu tos," stāsta projekta vadītāja Lauma Celma.

  Domnīcu ciklā "#Manas Iespējas" paredzētas 4 tikšanās reizes: 2022. gada 26. janvārī, 9., 23. februārī un 9. martā no plkst. 17.00 - 19.00. Tikšanās notiks tiešsaistē - Zoom platformā.

  Nodarbības vadīs Kristaps Kravalis, personīgās produktivitātes un cilvēku uzvedības treneris.

  Laipni aicinām jauniešus izmantot iespēju un pieteikties nodarbībām! Vietu skaits - ierobežots, dalība - bezmaksas!

  Aicinām domnīcu ciklam reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/manasiesp . Interesentiem, kuri būs pieteikušies, iepriekš tiks nosūtīta saite uz nodarbību platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

  Domnīcu ciklu "#Manas Iespējas" rīko projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros, kura mērķis ir ar izglītojošu aktivitāšu palīdzību sniegt jaunas zināšanas un psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf

  Kārsavā aicina pieteikties dalībai viedokļnīcās "#EsunCiti" - nodarbībās sevis pilnveidošanai
  05.01.2022.

  Lai Covid-19 pandēmijas laikā un arī, uzsākot jaunu gadu, palīdzētu saglabāt garīgo līdzsvaru un psiholoģisko labsajūtu, Kārsavā un tās apkārtnē dzīvojošie iedzīvotāji tiek aicināti uz izglītojošām, izzinošām nodarbībām sevis pilnveidošanai - viedokļnīcām "#EsunCiti". Sešas nodarbības organizē biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

  Viedokļnīcas "#EsunCiti" noritēs projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros, lai lauku apvidus iedzīvotāji izglītojošā nodarbību ciklā apgūtu jaunas zināšanas, stiprinātu pašapziņu, kā arī - lai saņemtu psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

  Psiholoģiskā atbalsta nodarbību laikā dalībnieki izzinās kopējo emocionālo fonu, uzklausīs dažādus viedokļus, identificēs sev aktuālās tēmas, strādās ar šīm tēmām, apzinās resursus, kuros var meklēt palīdzību, kā arī izvirzīs nākotnes plānus.

  Tikšanās viedokļnīcās "#EsunCiti" notiks 2022. gada 19., 26. janvārī, 9., 23. februārī un 9., 23. martā no plkst. 18.00 līdz 20.00. Pirmā nodarbība notiks klātienē, Kārsavas kultūras centrā, savukārt pārējās piecas nodarbības notiks tiešsaistē, Zoom platformā. Nodarbības vadīs transpersonālās psiholoģijas speciāliste Lauma Celma.

  Nodarbību programmā:

 • iepazīšanās, emocionālais fons un darbs ar sajūtām, dažādu viedokļu uzklausīšana, uztvere un to pieņemšana sociumā;
 • aktuālo tēmu identificēšana;
 • darbs ar grupai aktuālajām tēmām;
 • meklēšana, darbs ar resursiem un to nostiprināšana;
 • kopsavilkums, nākotnes plāni, darbs ar sevi, atgriezeniskā saite.

  Laipni aicināti visi interesenti! Dalība - bezmaksas! Vietu skaits - ierobežots, tādēļ aicinām laikus pieteikties!

  Pieteikšanās dalībai viedokļnīcās "#EsunCiti" un plašāka informācija: Ināra Rasima - tālr. 29330637 vai e-pasts inara.rasima@ludzasnovads.lv

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf

  Mazsalacā aicina pieteikties dalībai viedokļnīcās "#EsunCiti" - nodarbībās sevis pilnveidošanai
  04.01.2022.

  Lai Covid-19 pandēmijas laikā un arī, uzsākot jaunu gadu, palīdzētu saglabāt garīgo līdzsvaru un psiholoģisko labsajūtu, Mazsalacā un tās apkārtnē dzīvojošie iedzīvotāji tiek aicināti uz izglītojošām, izzinošām nodarbībām sevis pilnveidošanai - viedokļnīcām "#EsunCiti". Sešas nodarbības organizē biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

  Viedokļnīcas "#EsunCiti" noritēs projekta "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ietvaros, lai lauku apvidus iedzīvotāji izglītojošā nodarbību ciklā apgūtu jaunas zināšanas, stiprinātu pašapziņu, kā arī - lai saņemtu psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai.

  Psiholoģiskā atbalsta nodarbību laikā dalībnieki izzinās kopējo emocionālo fonu, uzklausīs dažādus viedokļus, identificēs sev aktuālās tēmas, strādās ar šīm tēmām, apzinās resursus, kuros var meklēt palīdzību, kā arī izvirzīs nākotnes plānus.

  Tikšanās viedokļnīcās "#EsunCiti" notiks tiešsaistē 2022. gada 12., 19., 26. janvārī un 2., 9., 16. februārī no plkst. 19.00 līdz 21.00. Nodarbības vadīs psiholoģijas speciāliste, mediatore, krīzes intervences konsultante Daiga Jēkabsone.

  Nodarbību programmā:

 • iepazīšanās, emocionālais fons un darbs ar sajūtām, dažādu viedokļu uzklausīšana, uztvere un to pieņemšana sociumā;
 • aktuālo tēmu identificēšana;
 • darbs ar grupai aktuālajām tēmām;
 • meklēšana, darbs ar resursiem un to nostiprināšana;
 • kopsavilkums, nākotnes plāni, darbs ar sevi, atgriezeniskā saite.

  Laipni aicināti visi interesenti! Dalība - bezmaksas! Vietu skaits - ierobežots, tādēļ aicinām laikus pieteikties!

  Pieteikšanās dalībai viedokļnīcās "#EsunCiti" un plašāka informācija - Alina Veidemane: tālr. 26645713 vai e-pasts alina.veidemane@valmierasnovads.lv.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf


  Kopienu stiprināšanai Mazsalacā, Dagdā un Kārsavā startē projekts "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas"
  29.12.2021.

  Biedrība "Sadarbības platforma" 2021. gada nogalē uzsāka projektu "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" ("Challenges, opportunities, perspectives"), kas ir veltīts kopienu stiprināšanai Latgales un Vidzemes reģionā. Mazsalacas, Dagdas un Kārsavas iedzīvotāji aicināti apmeklēt daudzveidīgas izglītojošas aktivitātes, lai apgūtu jaunas zināšanas un prasmes, kā arī lai saņemtu psihoemocionālo atbalstu Covid-19 krīzes izraisīto seku mazināšanai. Projektu "Izaicinājumi, iespējas, perspektīvas" īstenos biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

  Projekta vadītāja Lauma Celma stāsta: "Stipri cilvēki un stipras kopienas ir mūsu sabiedrības attīstības pamats. Šajā - pandēmijas laikā īpaši vēlamies atbalstīt cilvēkus, kas dzīvo ārpus lielajām Latvijas pilsētām, lauku apvidos, lai palīdzētu pārvarēt Covid-19 izraisītās negatīvās sekas gan emocionālajā, gan sociālajā jomā. Svarīgi ir dot iespēju jaunu zināšanu apguvei, piemēram, strauji progresējošajos digitālajos jautājumos. Turklāt kopīgos pasākumos Mazsalacas, Dagdas un Kārsavas iedzīvotāji varēs nostiprināt vienotas kopienas sajūtu, kā arī veidot savstarpēju sadarbību."

  Projekta ietvaros paredzēta virkne pasākumu, kuros dalībnieki ar dažādu neformālu metožu palīdzību varēs pilnveidot savas zināšanas, stiprināt pašapziņu, uzlabot konkurētspēju darba tirgū, kā arī - vietējās kopienās attīstīt savstarpēju sadarbību, komunikāciju un domu apmaiņu.

  Viedokļnīcas "#EsunCiti" - paredzētas 6 nodarbības, kuru laikā dalībnieki izzinās kopējo emocionālo fonu, uzklausīs dažādus viedokļus, identificēs sev aktuālās tēmas, strādās ar šīm tēmām, apzinās resursus, kuros var meklēt palīdzību, kā arī izvirzīs nākotnes plānus.

  Pirmās tikšanās viedokļnīcās "#EsunCiti" notiks jau 2022. gada sākumā.

  Domnīcu cikls "#Manas Iespējas" ir paredzēts jauniešiem. Tas tiek veidots ar mērķi rosināt runāt par garīgās veselības nozīmi, personības izaugsmi, karjeras plānošanas iespējām. Nodarbību laikā jaunieši varēs uzlabot komunikācijas un sadarbības prasmes, tā būs iespēja pilnveidoties un nepazaudēt esošās un iegūt jaunas zināšanas. Jaunieši varēs labāk izprast esošās un nākotnes iespējas, kā arī gūt iedvesmu.

  Četras domnīcas notiks attālināti - Zoom platformā, reizi nedēļā, sākot ar 2022. gada 26. janvāri plkst. 17.00. Nodarbības vadīs Kristaps Kravalis, personīgās produktivitātes un "high performance" treneris.

  "Prāts, kustība un es" - mākslas, kustību, dejas nodarbības. Tajās dalībnieki atklās mākslas, kustību, dejas terapijas sniegtās iespējas pašizpausmes attīstībā, fiziskās, emocionālās, kognitīvās un sociālās veselības uzlabošanā, attīstīs spēju pieņemt sevi un citus.

  Nodarbības notiks klātienē, Dagdā un Kārsavā, katrā vietā pulcējot 15 interesentus.

  Sarunu klubs "Vīru runas" - 4 tikšanās reizes Kārsavā, klātienē. Aicināti piedalīties būs Kārsavā un tuvējā apkārtnē dzīvojošie vīrieši, vecumā no 35 gadiem, lai diskutētu par pašu dalībnieku izvirzītām un saistošām tēmām.

  Digitālo prasmju apmācības - mūsdienās digitālās prasmes ir svarīgas ikvienam, jo ļauj efektīvi strādāt ar jaunajām tehnoloģijām, rīkiem un iekļauties darba tirgū. Apmācību programmā paredzētas tādas tēmas kā: digitālā vide aktivitāšu organizēšanai, digitālās platformas procesu vadībā, Google konta funkcijas, mākoņkrātuves izmantošana datu glabāšanai un apmaiņai, drošība digitālajā vidē un autortiesības. Tāpat nodarbībās tiks runāts par iespējām un resursiem digitālajā vidē, digitālo rīku un resursu jēgpilnu izmantošanu, digitālās vides un ierīču pielāgošanu un digitālās kompetences trūkuma identificēšana.

  Digitālo prasmju apmācības notiks reizi nedēļā, attālināti, sākot ar februāri. Pēc apmācībām dalībnieki saņems apliecības.

  Papildu informācija:
  Lauma Celma
  T. 29822258
  E. celma.lauma@gmail.com
  https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/
  https://twitter.com/sadarbibasplatf

 •