Mēs Latvijai 2017


Trešais Latvijas bērnu un jauniešu konkurss - festivāls "Mēs Latvijai" noslēdzies, tiksimies nākamgad!

Novembra sākumā jau tradicionāli tiek aizvadīts Latvijas bērnu un jauniešu konkurss - festivāls "Mēs Latvijai", kas trīs gados neapšaubāmi kļuvis par īpašu dāvanu, sagaidot valsts svētkus - Latvijas Republikas proklamēšanas dienu.

Konkursā - festivālā "Mēs Latvijai" aicināja piedalīties Latvijā dzīvojošo dažādu tautību bērnus un jauniešus, lai jaunās paaudzes vidū veicinātu starpkultūru komunikāciju un savas nacionālās identitātes apzināšanos, kā arī stiprinātu piederības sajūtu savai valstij - Latvijai.

Konkurss notika trīs kārtās: pirmajā kārtā tika vērtēti iesūtītie video ieraksti, otrajā kārtā žūrija priekšnesumus vērtēja klātienē, trešā kārta aizritēja laureātu uzvaras prieka noskaņās un pateicībā visiem dalībniekiem. Otrajai kārtai tika izraudzīti 38 individuālo izpildītāju vai kolektīvu priekšnesumi, tos izpildīja vairāk nekā 400 dalībnieki - bērni un jaunieši vecumā no 10 līdz 25 gadiem. Dažādu tautību bērni un jaunieši no Liepājas, Rundāles, Salaspils, Olaines, Bauskas un Rīgas skatītāju un žūrijas vērtējumam nodeva prasmes, izpildot savas tautas dziesmas un izdejojot deju soļus. Skatītāji varēja vērot krāsainus Latvijā dzīvojošo tautu kultūras rakstus.

Konkursa - festivāla noslēguma koncerts kultūras pilī "Ziemeļblāzma" kļuva par īstiem talantu svētkiem - kā krāsainā kaleidoskopā savijās moldāvu, baltkrievu, krievu, ukraiņu, ebreju, vāciešu, ķīniešu un latviešu dziesmas un dejas labāko konkursa dalībnieku izpildījumā. Kopumā koncertā uzstājās vairāk nekā 200 dejotāju un dziedātāju. Īpašu šarmu koncertam piešķīra tā vadītājs Roberto Meloni, kura parādīšanās uz "Ziemeļblāzmas" skatuves izsauca ne tikai dalībnieku, bet arī visu skatītāju sajūsmas vētru. Pēc uzvarētāju apbalvošanas izskanēja festivāla himna, kuras autori ir dzejniece Eva Mārtuža un komponists Arnis Miltiņš. Himnas nosaukums ir simbolisks - "Latvija un puķes" - mēs, Latvijā dzīvojošie, esam tik dažādi kā ziedi pļavā, tomēr dzīvojam vienā zemē.

Organizatoru vārdā vēlamies izteikt pateicību Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja vadītājai Lindai Pavļutai par iedvesmojošajiem apsveikuma vārdiem, atklājot festivāla noslēguma koncertu. Pateicamies arī Rīgas domes deputātam Andrim Bērziņam, kurš pagodināja ar savu klātbūtni un nolasīja Rīgas mēra Nila Ušakova apsveikuma vēstuli.

Milzīga pateicība visiem dalībniekiem un kolektīvu vadītājiem!

Vivat festivāls! Tiksimies 2018. gadā - Latvijas jubilejas gadā!

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā Alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Plašāka informācija:
Biedrības " Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente
Janīna Kūla
E-pasts: janinakula@inbox.lv
Mob. tālr. 29239750


9. novembrī - Latvijas bērnu un jauniešu konkursa - festivāla "Mēs Latvijai!" noslēgums

Novembris ir Latvijas valsts svētku mēnesis. Par īpašu svētku dāvanu - Latvijas bērnu un jauniešu konkursu - festivālu "Mēs Latvijai" jau trešo gadu rūpējas un gādā divas nevalstiskās organizācijas - biedrība "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" un biedrība "Sadarbības platforma". Ar laureātu apbalvošanu un koncertu 9. novembrī kultūras pilī "Ziemeļblāzma" konkurss - festivāls "Mēs Latvijai" noslēgsies.

Konkursā - festivālā "Mēs Latvijai" aicināja piedalīties Latvijā dzīvojošo dažādu tautību bērnus un jauniešus. Tā mērķis bija tieši jaunās paaudzes vidū veicināt starpkultūru komunikāciju un savas nacionālās identitātes kā valsts kopējās kultūru daudzveidības daļas apzināšanos, kā arī stiprināt piederības sajūtu savai valstij - Latvijai.

Konkursā iesaistījās bērnu un jauniešu kolektīvi vai individuāli jaunie mākslinieki vecumā no 10 līdz 25 gadiem, kuri muzikālos, dejas vai teatrālos priekšnesumos iepazīstina ar savu nacionālo kultūru.

Konkursa - festivāla pirmajā kārtā tika vērtēti iesūtītie video ieraksti. Otrā kārta notiks ceturtdien, 9. novembrī, kad no plkst. 9.00 Rīgā, NVO namā (Ieriķu iela 43A), priekšnesumi tiks vērtēti klātienē. Otrajai kārtai izraudzīti 33 individuālo izpildītāju vai kolektīvu priekšnesumi. Paredzams, ka konkursa dalībnieku skaits tuvosies četriem simtiem. Žūrija darbosies piecu cilvēku sastāvā: komponists Atvars Sirmais, mūziķis Arnis Miltiņš, aktieris Oļegs Teterins, baleta māksliniece Lita Beiris, kultūras un sabiedriskā darbiniece Dace Jurka. Otrās kārtas koncertu var apmeklēt katrs interesents bez maksas.

Savukārt konkursa - festivāla svinīgs noslēgums un laureātu apbalvošana norisināsies 9. novembra vakarā - plkst. 18.00 kultūras pilī "Ziemeļblāzma" (Ziemeļblāzmas iela 36). Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies pagājušā gada un šī gada konkursa dalībnieki un laureāti, priecējot klātesošos ar dažādu tautu dziesmām, dejām, teatralizētiem uzvedumiem un tērpiem. Turpinājumā konkursa dalībniekus un klātesošos sveiks Kultūras ministrijas un Rīgas domes pārstāvji, organizatori un žūrijas locekļi. Jau otro reizi izskanēs pagājušā gadā tapusī konkursa - festivāla himna "Mēs Latvijai".

Laipni aicināti visi interesenti! Pasākumos ieeja bez maksas.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā Alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Plašāka informācija:
Biedrības " Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente
Janīna Kūla
E-pasts: janinakula@inbox.lv
Mob. tālr. 29239750Festivāla - konkursa "Mēs Latvijai" laureāti uzstājas Rundāles novadā

2017. gada 9. septembrī 2015. un 2016. gada festivāla - konkursa "Mēs Latvijai" laureāti devās uz Rundāli, tikās ar Rundāles novada jauniešiem, kā arī piedalījās pasākumā pie Kaucmindes muižas pils "Kā būt īstenai kaucmindietei jeb kāzas šoruden būs!".

Pasākuma programma bija radošām, izzinošām un daudzveidīgām aktivitātēm bagāta, atklājot gan Kaucmindes skolas senās tradīcijas, gan izzinot dažādus kāzu rituālus laiku griežos. Festivāla "Mēs Latvijai" iepriekšējo gadu laureāti papildināja to ar krāšņiem muzikāliem un deju priekšnesumiem.

Pasākuma ieskaņā apmeklētāji varēja iepazīt kaucmindietes prasmju kodeksu, kopā ar pirmskolas izglītības iestādes "Mārpuķīte" audzēkņiem un Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas audzēkni Leonu Kļaviņu iziet cauri Bērnības vārtiem, kopā ar Rundāles pagasta vidējās paaudzes deju kopu "Rundāle" un Strazdumuižas internātvidusskolas - attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem audzēknēm varēja šķērsot Jaunības vārtus. Ar vainadziņa nēsāšanas padomiem dejā un tautasdziesmās dalīsies Rundāles teātra studija "Savējie". Līgavas vārtos varēs tikties ar projekta "Pašas radīts vai mantots, bet Mans Tautastērps" dalībniecēm un idejas autorēm. Notika arī "Kaucmindietes pūra lādes" atvēršana, bija skatāma kāzu kleitu izstāde un kaucmindiešu fotogrāfiju izstāde "Kāzas gaidot!", savukārt deju kopa "Ir varianti" un teātra studija "Savējie" gādāja par ķircināšanos. Pasākuma daļā "Ai, tai mūsu māsiņai / Tāli jāja precinieki" varēja tuvāk iepazīt citu tautu tradīcijas kopā ar Burjatu biedrību "Badarhāns", biedrību " Natali Berg Dance" un Rīgas Purvciema vidusskolas horeogrāfiskos ansambli "Venzeļa".

Arī šogad - trešo reizi divas nevalstiskās organizācijas - biedrība "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" un biedrība "Sadarbības platforma" rīko konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017". Tajā piedalīties aicināti dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši. Rit pieteikšanās pēdējās dienas - pieteikumi par piedalīšanos konkursā jāiesniedz līdz 2017. gada 25. oktobrim rakstiski uz e-pastu janinakula@inbox.lv

Projekts "Mēs Latvijai 2017" tiek īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā Alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Plašāka informācija:
Biedrības " Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente
Janīna Kūla
E-pasts: janinakula@inbox.lv
Mob. tālr. 29239750


Aicina uz pasākumu „Kā būt īstenai kaucmindietei jeb kāzas šoruden būs!”

Eiropas Kultūras mantojuma dienu ietvaros pie Kaucmindes pils sestdien, 2017. gada 9. septembrī 12.00 norisināsies pasākums „Kā būt īstenai kaucmindietei jeb kāzas šoruden būs!”.

Pasākuma programma paredzēta radošām, izzinošām un daudzveidīgām aktivitātēm bagāta, atklājot gan Kaucmindes skolas senās tradīcijas, gan izzinot dažādus kāzu rituālus laiku griežos.

Pasākuma ieskaņā apmeklētāji varēs iepazīt kaucmindietes prasmju kodeksu. Kopā ar pirmskolas izglītības iestādes “Mārpuķīte” audzēkņiem un Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas audzēkni Leonu Kļaviņu iziet cauri Bērnības vārtiem. Kopā ar Rundāles pagasta vidējās paaudzes deju kopu “Rundāle” un Strazdumuižas internātvidusskolas - attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem audzēknēm varēs šķērsot Jaunības vārtus. Ar vainadziņa nēsāšanas padomiem dejā un tautasdziesmās dalīsies Rundāles teātra studija “Savējie”. Vainagu darināšanas darbnīcu vadīs Māra Zvirgzda.

Līgavas vārtos varēs tikties ar projekta “Pašas radīts vai mantots, bet Mans Tautastērps” dalībniecēm un idejas autorēm. Notiks arī “Kaucmindietes pūra lādes” atvēršana kopā ar Kandavas LT Saulaines struktūrvienības skolotājiem un audzēkņiem, būs skatāma kāzu kleitu izstāde un kaucmindiešu fotogrāfiju izstāde“Kāzas gaidot!”, savukārt deju kopa “Ir varianti” un teātra studija “Savējie”gādās par ķircināšnos.

Pasākuma daļā “Ai, tai mūsu māsiņai / Tāli jāja precinieki” varēs tuvāk iepazīt citu tautu tradīcijas kopā ar Burjatu biedrību “Badarhāns”, biedrību " Natali Berg Dance” un Rīgas Purvciema vidusskolas horeogrāfiskos ansambli "Venzeļa".

Neizpaliks arī vecmāmiņas kūkas garšošana “Kāzas būs!” kopā ar kūku meistari Ilzi Kupču.

Pasākumu rīko Rundāles novada domes Kultūras nodaļa sadarbībā ar Kaucmindes pils attīstības biedrību, Kandavas LT Saulaines SV, biedrību “Sadarbības platforma”, Ilzes Kūku darbnīcu un projekta “Mans tautastērps” dalībniekiem.


Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā - festivālā "Mēs Latvijai 2017"

Konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017", kurā piedalīties aicināti dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši, jau trešo gadu rīko biedrības "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" un "Sadarbības platforma".

Konkursā - festivālā "Mēs Latvijai" iesaistīties aicināti dažādu tautību bērni un jaunieši, lai veicinātu visu Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru komunikāciju, savas nacionālās identitātes kā Latvijas kopējās kultūru daudzveidības daļas apzināšanos un stiprinātu piederības sajūtu savai valstij - Latvijai.

Piedalīties bērnu un jauniešu kolektīvi vai individuāli jaunie mākslinieki vecumā no 10 līdz 25 gadiem, lai muzikālos, dejas vai teatrālos priekšnesumos iepazīstinātu ar savu nacionālo kultūru. Konkurss - festivāls tiks organizēts divās kārtās un noslēgsies ar laureātu apbalvošanu un dalībnieku sveikšanu 2017. gada 9. novembrī kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

Šī gada konkursā piedalīties īpaši tiek rosināti bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Konkursa apraksts, noteikumi un pieteikuma anketa atrodami projekta "Mēs Latvijai" www.facebook.com/MesLatvijai/ kontā.

Pieteikumi par piedalīšanos konkursā jāiesniedz līdz 2017. gada 25. oktobrim rakstiski uz e-pastu janinakula@inbox.lv

Projekts "Mēs Latvijai 2017" tiek īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā Alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Festivāla nolikums

Plašāka informācija:
Biedrības " Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente
Janīna Kūla
E-pasts: janinakula@inbox.lv
Mob. tālr. 29239750NVO TV diskusija par Latvijas bērnu un jauniešu konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017".

2017. gada 13. jūlijā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīva diskusija par šoruden gaidāmo Latvijas bērnu un jauniešu konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017". Konkursā bērnu un jauniešu kolektīvi vai individuāli jaunie mākslinieki muzikālos, dejas vai teatrālos priekšnesumos iepazīstinās ar savu nacionālo kultūru.

Konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017 , kurā piedalīties aicināti dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši, jau trešo gadu rīko biedrības "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" un "Sadarbības platforma". Diskusijā rīkotāji plašāk iepazīstinās ar konkursa norisi, pieteikšanās kārtību, vērtēšanas nosacījumiem un noslēguma pasākumiem. Informēs arī par jaunumiem šī gada konkursa norisē, piemēram, dalībai īpaši tiks rosināti bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Projekts "Mēs Latvijai 2017" tiek īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā Alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente Janīna Kūla, biedrības "Sadarbības platforma" valdes priekšsēdētāja Lauma Celma, Mazsalacas novada kultūras centra direktore, konkursa "Mēs Latvijai 2017" konkursa žūrijas locekle, kultūrizglītības darbiniece, režisore Dace Jurka un biedrības "Latvijas Pilsoniskā alianse" biroja vadītāja Anita Īvāne.

Diskusija notiek "Baltijas Reģionālā fonda" īstenotā projekta "NVO TV Rīgai un sabiedrībai" ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

Informāciju sagatavoja Dana Rudusāne
e-pasts: info@nvotv.lv
tālr.: +371 26839698


NVO TV diskusijā iepazīstinās ar jauniešu konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017"

Trešdien, 2017. gada 13. jūlijā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīva diskusija par šoruden gaidāmo Latvijas bērnu un jauniešu konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017". Konkursā bērnu un jauniešu kolektīvi vai individuāli jaunie mākslinieki muzikālos, dejas vai teatrālos priekšnesumos iepazīstinās ar savu nacionālo kultūru.

Konkursu - festivālu "Mēs Latvijai 2017 , kurā piedalīties aicināti dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši, jau trešo gadu rīko biedrības "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" un "Sadarbības platforma". Diskusijā rīkotāji plašāk iepazīstinās ar konkursa norisi, pieteikšanās kārtību, vērtēšanas nosacījumiem un noslēguma pasākumiem. Informēs arī par jaunumiem šī gada konkursa norisē, piemēram, dalībai īpaši tiks rosināti bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Sarunā piedalīsies biedrības "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente Janīna Kūla, biedrības "Sadarbības platforma" valdes priekšsēdētāja Lauma Celma, Mazsalacas novada kultūras centra direktore, konkursa "Mēs Latvijai 2017" konkursa žūrijas locekle, kultūrizglītības darbiniece, režisore Dace Jurka un biedrības "Latvijas Pilsoniskā alianse" biroja vadītāja Anita Īvāne.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv, kā arī pēc tam būs pieejama interneta vidē visiem interesentiem.

Projekts "Mēs Latvijai 2017" tiek īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā Alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Plašāka informācija:
Biedrības " Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente
Janīna Kūla
E-pasts: janinakula@inbox.lv
Mob. tālr. 29239750

"Mēs Latvijai 2017" - startē biedrības "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" projekts

No 2017. gada maija līdz novembra beigām biedrība "Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" īsteno projektu "Mēs Latvijai 2017". Tas norit projektu konkursa "Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai 2017" ietvaros starpkultūru dialoga jomā.

Projekta galvenais mērķis ir veicināt visu Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru kontaktus un komunikāciju, savas nacionālās identitātes kā Latvijas kopējās kultūru daudzveidības daļas apzināšanos. Jaunā paaudze projekta aktivitātēs stiprinās piederības sajūtu savai valstij un mīlestību pret savu zemi, iesaistīsies Latvijas multikultūru mantojuma saglabāšanā un nākotnes Latvijas veidošanā.

Nozīmīgākais pasākums projekta gaitā būs Latvijas bērnu un jauniešu konkurss - festivāls "Mēs Latvijai!", kurā piedalīties aicināti dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši. Konkursā varēs iesaistīties bērnu un jauniešu kolektīvi vai individuāli jaunie mākslinieki vecumā no 10 līdz 25 gadiem, lai muzikālos, dejas vai teatrālos priekšnesumos iepazīstinātu ar savu nacionālo kultūru. Piedalīties konkursā īpaši tiks rosināti bērni ar īpašām vajadzībām. Konkurss - festivāls noritēs divās kārtās, svinīgais noslēgums un laureātu apbalvošana - 3. novembrī.

Lai rosinātu plašāku sabiedrības interesi un bērnu, jauniešu aktīvu iesaisti konkursā, tiks rīkotas arī divas apaļā galda - interaktīvas diskusijas. Pirmajā diskusijā tiksies nevalstisko organizāciju, Kultūras ministrijas un mazākumtautību māksliniecisko kolektīvu pārstāvji, iepazīstot konkursa - festivāla "Mēs Latvijai!" mērķus un norisi. Otrā diskusija noritēs novembrī beigās. Tajā piedalīsies NVO pārstāvji, māksliniecisko kolektīvu vadītāji, pedagogi un festivāla žūrijas komisija, organizatori, lai kopīgi spriestu un izvērtētu ieguvumus un paustu ierosinājumus nākošo festivālu veiksmīgai norisei, kā arī apzinātu idejas sadarbībai, sagaidot Latvijas valsts 100 gadi. Abas apaļā galda diskusijas tiks translētas tiešraidē NVO TV interneta vietnē: www.nvotv.lv

Gatavojoties konkursam - festivālam, Rundālē, Pilsrundāles vidusskolā, notiks sadraudzības pasākums. Tajā kopā sadejos, sadziedās un teatrālus priekšnesumus veidos pagājuša gada konkursa "Mēs Latvijai" laureāti.

Kā sadarbības partneris projekta aktivitātēs līdzdarbosies biedrība "Sadarbības platforma".

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā Alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Plašāka informācija:
Biedrības " Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija" prezidente
Janīna Kūla
E-pasts: janinakula@inbox.lv
Mob. tālr. 29239750